Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Organizacje
Komunikacja i wizerunek tematem warsztatu KZBS Drukuj
16.01.2018
W dniach 11-12 stycznia 2018 r. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska bankowości spółdzielczej zorganizował warsztat pt. "Komunikacja medialna i wizerunkowa".
Czytaj całość…
 
Konferencja Kadry Kierowniczej Bankowości Spółdzielczej Drukuj
12.01.2018
W dniach 10-11 stycznia 2018 r. w Józefowie odbyła się Konferencja Kadry Kierowniczej Bankowości Spółdzielczej, organizowana przez Związek Banków Polskich we współpracy z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych. Udział w niej wzięli przedstawiciele zarządów i rad nadzorczych banków zrzeszających, systemów ochrony instytucjonalnej, członkowie rad zrzeszeń oraz izb gospodarczych.
Czytaj całość…
 
Co dalej z bankowością spółdzielczą? Drukuj
05.01.2018
Wiosną ubiegłego roku Biuro KZBS zaprosiło kilkunastu szefów banków spółdzielczych, będących członkami Związku,  jak i banków pozostających poza Związkiem  oraz przedstawicieli kierownictw banków zrzeszających  do udziału w dyskusji na temat wyłaniających się problemów w zakresie organizacji dalszego rozwoju banków spółdzielczych w warunkach zaostrzającej się konkurencji i wyzwań w dziedzinie technologii, a przede wszystkim, oczekiwań klientów.
Czytaj całość…
 
Nowy numer magazynu "Głos Banków Spółdzielczych" Drukuj
28.12.2017
Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika „Głos Banków Spółdzielczych”. Temat bieżącego wydania poświęcony jest sektorowi banków spółdzielczych w czasach innowacji i przemian.
Czytaj całość…
 
Sektor Banków Spółdzielczych w czasach innowacji i przemian Drukuj
01.12.2017
30 listopada br. w Sali im. Władysława Grabskiego w NBP odbyła się tytułowa Konferencja zorganizowana przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, pod patronatem Narodowego Banku Polskiego. Celem Konferencji w trosce o pomyślny rozwój sektora bankowości spółdzielczej było kontynuowanie dyskusji o kierunkach przemian bankowości spółdzielczej w obliczu wyzwań współczesnego świata i przyszłości.
Czytaj całość…
 
Dyrektor Generalny EACB w Polsce - na zaproszenie KZBS Drukuj
21.09.2017
19 września 2017 r. odbyło się wspólne posiedzenie Rady oraz Zarządu KZBS, z udziałem gościa honorowego Hervé Guidera - Dyrektora Generalnego Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB).
Czytaj całość…
 
Forum Liderów Banków Spółdzielczych Drukuj
18.09.2017
Dwudniowe tegoroczne obrady z udziałem przedstawicieli banków, polityków, regulatorów i nadzorców, odbędą się już 20-21 września br. w Sangate Hotel Airport w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 32.
Czytaj całość…
 
Nadmiernie rozbudowana sprawozdawczość obowiązkowa dużym obciążeniem dla banków spółdzielczych Drukuj
12.09.2017
W ramach bieżącego analizowania problemów na jakie napotykają banki spółdzielcze w swojej działalności, uwagę Krajowego Związku Banków Spółdzielczych zwróciły liczne sygnały dotyczące nadmiernych wymogów sprawozdawczych, ciążących na bankach.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 520
designed by www.madeyourweb.com