Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Organizacje
Posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej Drukuj
08.02.2017

27 stycznia br. odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej. Przedmiotem posiedzenia Rady było omówienie aktualnego stanu prac  nad najważniejszymi zmianami regulacyjnymi dotyczącymi sektora bankowości spółdzielczej, ewentualnego udziału banków spółdzielczych w przygotowywanym programie zwalczania nadużyć podatkowych, funkcjonowania systemów ochrony instytucjonalnej w sektorze, a także omówienie planu pracy Rady w roku 2017 wraz z priorytetami dalszych działań na rzecz sektora bankowości spółdzielczej.

Czytaj całość…
 
Stanowisko KZBS w sprawie ustawy antylichwiarskiej Drukuj
31.01.2017

Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało projekt ustawy  o zmianie ustawy kodeks karny oraz niektórych innych ustaw. Jego celem jest przeciwdziałanie  zjawisku polegającym na udzielaniu pożyczek na zawyżony w sposób nie uzasadniony  procent, tj. o  lichwiarskim charakterze.

Czytaj całość…
 
O przyszłości banków spółdzielczych w NBP Drukuj
30.11.2016

Ponad 140 uczestników wzięło udział  29.11.2016 r. w Konferencji KZBS  pt. „Strategie Rozwoju a Wyzwania Przyszłości. Misja i rola sektora Banków Spółdzielczych”, która odbyła się w Sali im. Władysława Grabskiego w NBP pod patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego prof. dr hab. Adama Glapińskiego.

Czytaj całość…
 
Konferencja KZBS pod patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego Drukuj
07.11.2016

29 listopada br. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana przez KZBS pod patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego prof. dr hab. Adama Glapińskiego, pod tytułem „Strategie Rozwoju a Wyzwania Przyszłości. Misja i Rola Sektora Banków Spółdzielczych”.

Czytaj całość…
 
Zarząd KZBS przyjął Strategię na lata 2016-2020 Drukuj
03.10.2016

Zarząd KZBS po konsultacjach z Radą KZBS przyjął Strategię na lata 2016 – 2020. Zgodnie z nią Misją Związku jest wspomaganie banków spółdzielczych w ich działalności statutowej oraz reprezentowanie sektora bankowości spółdzielczej wobec Parlamentu, Rządu, Narodowego Banku Polskiego, Komisji Nadzoru Finansowego oraz krajowych i międzynarodowych organizacji gospodarczych i społecznych.

Czytaj całość…
 
KZBS zaprasza na szkolenie Drukuj
27.09.2016

Celem szkolenia jest zapoznanie się z zasadami otwierania i obsługi rachunku rodzinnego, z zasadami prowadzenia egzekucji z niego oraz z innych świadczeń o charakterze wychowawczym. Odbędzie się 17 października br. w ADN Centrum Konferencyjnym przy Al. Jana Pawła II 25 w Warszawie.

Czytaj całość…
 
Polskie Radio: model bankowości spółdzielczej nie wyczerpał się Drukuj
20.09.2016

13 września br. gościem programu „Ekspress gospodarczy” radiowej Jedynki była Krystyna Majerczyk-Żabówka, Prezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

Czytaj całość…
 
Spotkanie KZBS z przedstawicielami 23 banków spółdzielczych Drukuj
12.09.2016

7 września br. Spółdzielczy Bank Rozwoju z/s w Szepietowie zorganizował na prośbę KZBS spotkanie służące omówieniu zagadnień związanych z funkcjonowaniem banków spółdzielczych oraz działalnością KZBS na rzecz sektora bankowości spółdzielczej.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 487
designed by www.madeyourweb.com