Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Organizacje
Działania KZBS w związku z nadmiernymi obciążeniami banków spółdzielczych Drukuj
23.12.2014
Krajowy Związek Banków Spółdzielczych 16 grudnia br. wystosował do Ministra Finansów, Pana Mateusza Szczurka pismo, w którym zwraca uwagę na nadmierne obciążenia finansowe sektora bankowości spółdzielczej. Pismo skierowano również do Pani Premier Ewy Kopacz 18 grudnia br.
Czytaj całość…
 
Spotkanie w sprawie implementacji dyrektywy PAD Drukuj
15.12.2014
8 grudnia 2014 r. w Warszawie, w Ministerstwie Finansów odbyło się spotkanie dotyczące sposobu implementacji dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/92/UE z dnia 23 lipca br. ws. porównywalności opłat związanych z rachunkiem płatniczym, przenoszenia rachunku płatniczego oraz dostępu do podstawowego rachunku płatniczego.
Czytaj całość…
 
O bankach spółdzielczych w "Pulsie Biznesu" Drukuj
08.12.2014
"Puls Biznesu" w wydaniu z 4 grudnia br. opublikował relację z panelu poświęconego bankom spółdzielczym, który odbył się w ramach VII Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych. Partnerem panelu był Krajowy Związek Banków Spółdzielczych oraz banki spółdzielcze i zrzeszające.
Czytaj całość…
 
Spotkanie w sprawie projektu ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych Drukuj
05.12.2014
3 grudnia 2014 r. z inicjatywy Rady Krajowego Związku Banków Spółdzielczych odbyło się spotkanie konsultacyjne, którego celem była dyskusja nad projektem ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających.
Czytaj całość…
 
Banki spółdzielcze partnerem firm rodzinnych Drukuj
02.12.2014
W panelu wzięli udział prezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych - Krystyna Majerczyk-Żabówka, prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej - Bartosz Kublik, członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach - Ewa Niedbałka oraz Pan Konstanty Marat, przedstawiciel firmy rodzinnej, KOMA Konstanty Marat. Moderatorem dyskusji był Piotr Błażejewski, członek Zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych, prezes Zarządu Starej Przędzarni.
Czytaj całość…
 
Spotkanie kierownictwa KNF z przedstawicielami środowiska banków spółdzielczych Drukuj
01.12.2014
27 listopada 2014 r. odbyło się spotkanie kierownictwa Komisji Nadzoru Finansowego z przedstawicielami środowiska banków spółdzielczych w sprawie Zasad ładu korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych.
Czytaj całość…
 
Banki spółdzielcze partnerem firm rodzinnych Drukuj
26.11.2014
W dniach 27-30 listopada br. odbędzie się VII Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych. W ramach wydarzenia z inicjatywy KZBS odbędzie się panel "Banki spółdzielcze w finansowaniu firm rodzinnych. Jak możemy współdziałać w budowaniu polskiej gospodarki?", którego partnerem jest KZBS oraz banki spółdzielcze i zrzeszające.
Czytaj całość…
 
20 lat "Głosu Banków Spółdzielczych" Drukuj
26.11.2014
Magazyn „Głos Banków Spółdzielczych” swoją historią sięga roku 1994. To właśnie wtedy w październiku, ukazał się jego pierwszy numer.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 521
designed by www.madeyourweb.com