Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Organizacje
Posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej Drukuj
21.04.2017
12 kwietnia br. odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej. Przedmiotem posiedzenia Rady było w szczególności omówienie sytuacji sektora bankowości spółdzielczej w kontekście wyzwań regulacyjnych i nadzorczych.
Czytaj całość…
 
Spółdzielcy w Radzie Związku Banków Polskich Drukuj
21.04.2017
20 kwietnia 2017 r.  delegaci banków członkowskich ZBP zebrali się na XXX Walnym Zgromadzeniu Związku Banków Polskich, aby podjąć uchwały dotyczące priorytetów i dalszych kierunków działań samorządu bankowego w najbliższych latach. W czasie posiedzenia wyłoniono nowy skład Rady Związku.
Czytaj całość…
 
Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych - banki w erze nowych technologii Drukuj
18.04.2017
Zmieniające się otoczenie gospodarcze, postęp technologiczny, a także oczekiwania nowych pokoleń, kształtują kierunek rozwoju usług finansowych. Banki spółdzielcze są istotnym elementem polskiego sektora finansowego. Ważne więc, by były odpowiednio przygotowane do pojawiających się w nim zmian.
Czytaj całość…
 
Relacja z Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych na antenie radia MUZO.FM Drukuj
07.04.2017
6 kwietnia br. odbyło się Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych organizowane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych we współpracy z partnerem strategicznym Asseco Poland. W sobotę 8 kwietnia br. o godzinie 8:00 w programie BIZON-Biznes Odpowiedzialny i Nowoczesny w MUZO.FM wyemitowana zostanie relacja z Forum.
Czytaj całość…
 
Cyfrowa bliskość Drukuj
07.04.2017
Światowa rewolucja digital to dla całego sektora bankowego lekcja prostoty, ekonomii i nowego doświadczania marki przez klienta. Polskie banki spółdzielcze zaczęły się do niej dostosowywać. Potrzeba im jednak spójnej strategii przyszłości w oparciu o IT, aby cała spółdzielczość finansowa w kraju zachowała swój największy kapitał – zaufanie i bliskość klientów.
Czytaj całość…
 
VII Kongres Banków Spółdzielczych EACB Drukuj
05.04.2017
„Kiedy ludzie się zmieniają, wszystko się zmienia" , te słowa, wypowiedziane przez jednego z uczestników 7. Kongresu Banków Spółdzielczych, przedstawiciela fińskiej grupy banków spółdzielczych, dobrze oddają klimat istotnych przeobrażeń w otoczeniu banków spółdzielczych oraz konieczność niezbędnych dostosowań, w jakim przebiegała kolejna edycja wydarzenia, zorganizowanego przez Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych w Brukseli.

Czytaj całość…
 
EACB opublikowało Deklarację banków spółdzielczych Drukuj
31.03.2017
28 marca br. w Brukseli zakończył się 7. Kongres Banków Spółdzielczych, organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych (EACB) w efekcie którego EACB opracowało specjalną Deklarację.
Czytaj całość…
 
Stanowisko EACB z okazji 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich Drukuj
27.03.2017
W związku z obchodami 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich, EACB (Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych) wyraziło swoje poparcie i zaangażowanie w idee integracji europejskiej. Podkreślono wartości, jakimi kierują się banki spółdzielcze i ich rolę w gospodarce europejskiej.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 515
designed by www.madeyourweb.com