Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Organizacje
Forum Bankowe 2017 Drukuj
21.03.2017
„Kredytowanie gospodarki przez banki w nowych uwarunkowaniach regulacyjnych i ekonomicznych” to tytuł tegorocznego Forum Bankowego, które 15 marca w Warszawie zgromadziło przedstawicieli polskiego środowiska bankowego, organów nadzoru i instytucji odpowiedzialnych za politykę pieniężną państwa, administracji, a także sektora nauki i uczelni o profilu ekonomicznym.
Czytaj całość…
 
Wydarzenie KZBS: Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych Drukuj
10.03.2017
6 kwietnia 2017 r. w Warszawie odbędzie się Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych, organizowane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Forum będzie okazją do wymiany poglądów na temat przyszłości polskiej bankowości spółdzielczej i w wymiarze praktycznym określi możliwe kierunki jej rozwoju.
Czytaj całość…
 
Konkurs SKO  Młodzi Mistrzowie Oszczędzania Drukuj
09.03.2017
Tytułowy Konkurs organizowany jest przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. W tegorocznej edycji po raz pierwszy najlepsze szkoły i banki spółdzielcze otrzymają indywidualne znaki jakości.
Czytaj całość…
 
Nowy numer magazynu Głos Banków Spółdzielczych Drukuj
02.03.2017
Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika „Głos Banków Spółdzielczych”. Zachęcamy do zapoznania się z jego zakresem tematycznym.
Czytaj całość…
 
Posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej Drukuj
08.02.2017

27 stycznia br. odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej. Przedmiotem posiedzenia Rady było omówienie aktualnego stanu prac  nad najważniejszymi zmianami regulacyjnymi dotyczącymi sektora bankowości spółdzielczej, ewentualnego udziału banków spółdzielczych w przygotowywanym programie zwalczania nadużyć podatkowych, funkcjonowania systemów ochrony instytucjonalnej w sektorze, a także omówienie planu pracy Rady w roku 2017 wraz z priorytetami dalszych działań na rzecz sektora bankowości spółdzielczej.

Czytaj całość…
 
Stanowisko KZBS w sprawie ustawy antylichwiarskiej Drukuj
31.01.2017

Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało projekt ustawy  o zmianie ustawy kodeks karny oraz niektórych innych ustaw. Jego celem jest przeciwdziałanie  zjawisku polegającym na udzielaniu pożyczek na zawyżony w sposób nie uzasadniony  procent, tj. o  lichwiarskim charakterze.

Czytaj całość…
 
O przyszłości banków spółdzielczych w NBP Drukuj
30.11.2016

Ponad 140 uczestników wzięło udział  29.11.2016 r. w Konferencji KZBS  pt. „Strategie Rozwoju a Wyzwania Przyszłości. Misja i rola sektora Banków Spółdzielczych”, która odbyła się w Sali im. Władysława Grabskiego w NBP pod patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego prof. dr hab. Adama Glapińskiego.

Czytaj całość…
 
Konferencja KZBS pod patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego Drukuj
07.11.2016

29 listopada br. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana przez KZBS pod patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego prof. dr hab. Adama Glapińskiego, pod tytułem „Strategie Rozwoju a Wyzwania Przyszłości. Misja i Rola Sektora Banków Spółdzielczych”.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 521
designed by www.madeyourweb.com