Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Organizacje
KZBS zachęca do promowania banków spółdzileczych Drukuj
05.05.2016
Święto Spółdzielczości Bankowej umożliwia promocję całego sektora bankowości spółdzielczej, warto skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia i od jak najlepszej strony zaprezentować nie tylko swój bank spółdzielczy, ale cały sektor.
Czytaj całość…
 
XV edycja Konkursu Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej Drukuj
27.04.2016
Już po raz piętnasty Krajowy Związek Banków Spółdzielczych organizuje Konkurs „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. W Konkursie mogą brać udział wszystkie Banki Spółdzielcze będące Członkami Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.
Czytaj całość…
 
Medal Kopernika ZBP Drukuj
22.04.2016

Pani Krystyna MAJERCZYK - ŻABÓWKA otrzymała Medal Kopernika od Związku Banków Polskich. W informacji o niej ZBP nie wspomniał, że jest ona prezesem Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

Czytaj całość…
 
IPS po niemiecku Drukuj
07.04.2016

5 kwietnia br. odbył się warsztat pt. „Praktyczne aspekty funkcjonowania systemu ochrony instytucjonalnej”, z udziałem czwórki prelegentów z niemieckiego Federalnego Związku Banków Volksbanken i Raiffeisenbanken (BVR).

Czytaj całość…
 
5 kwietnia 2016 roku - Dniem bez płacenia gotówką Drukuj
01.04.2016

„Dzień bez płacenia gotówką” ma na celu promowanie wygodnych i bezpiecznych płatności bezgotówkowych, w szczególności zachęcanie do płacenia w tym dniu wyłącznie bez użycia gotówki.

Czytaj całość…
 
Spotkanie w Klubie Bankowca Drukuj
21.03.2016

18 marca 2016 r., z inicjatywy Rady Konsultacyjnej Sektora  Bankowości Spółdzielczej,  mając na uwadze potrzebę harmonijnego rozwoju całego sektora banków spółdzielczych w Polsce, w Klubie Bankowca w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli banków spółdzielczych, które nie przystąpiły do systemów IPS,  z kierownictwem obu Izb gospodarczych oraz zaproszonym specjalnie na tę okoliczność Wiceprzewodniczącym KNF Wojciechem Kwaśniakiem.

Czytaj całość…
 
Forum Bankowe 2016 Drukuj
12.03.2016

Aktualne uwarunkowania regulacyjne i ekonomiczne prowadzenia biznesu bankowego, nowe krajowe projekty infrastrukturalne,  cyberbezpieczeństwo w bankach, to tylko niektóre z zagadnień poruszonych podczas Forum Bankowego 2016, które odbyło się 9 marca br. w Warszawie.

Czytaj całość…
 
Warsztat KZBS Drukuj
04.03.2016

Image5 kwietnia br. w Warszawie odbędzie się warsztat organizowany przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pt.: „Praktyczne aspekty funkcjonowania systemu ochrony instytucjonalnej”, z udziałem reprezentantów Federalnego Związku Niemieckich Banków Ludowych i Banków Raiffeisena (BVR) oraz przedstawicieli niemieckich banków spółdzielczych.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 46 - 60 z 515
designed by www.madeyourweb.com