Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Organizacje
KZBS w sprawie skutków zawieszenia SK Banku Drukuj
02.12.2015
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF)  zawiesiła  działalność Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie oraz postanowiła wystąpić do właściwego sądu z wnioskiem o ogłoszenie jego upadłości. Skutki  tego zdarzenia dla wszystkich zainteresowanych stron, należy ocenić jako poważne, ale pozostające pod kontrolą.
Czytaj całość…
 
Nowy numer magazynu Głos Banków Spółdzielczych Drukuj
03.11.2015
ImageUkazał się nowy numer dwumiesięcznika „Głos Banków Spółdzielczych”, w którym opublikowany został m.in. wywiad z Prezesami Banków Zrzeszających, dotyczący zagadnień związanych z systemem ochrony instytucjonalnej oraz kształtem nowej umowy zrzeszenia.
Czytaj całość…
 
Zmiana szefa Rady KZBS Drukuj
20.10.2015
Nowym szefem został Władysław Mikucewicz, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubartowie.
Czytaj całość…
 
Konferencja KZBS pod patronatem Narodowego Banku Polskiego Drukuj
19.10.2015
4 grudnia br. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie odbędzie się konferencja KZBS „Kontrola w bankach spółdzielczych sojusznikiem w procesie zarządzania instytucją”, nad którą patronat objął Narodowy Bank Polski.
Czytaj całość…
 
Spotkanie KZBS z przedstawicielami UKNF Drukuj
06.10.2015
30 września br. odbyło się w siedzibie UKNF robocze spotkanie przedstawicieli KZBS z kierownictwem Departamentu Bankowości Spółdzielczej i Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, poświęcone  omówieniu wybranych zagadnień leżących w centrum uwagi środowiska banków spółdzielczych.
Czytaj całość…
 
Sejm zlikwidował bankowy tytuł egzekucyjny Drukuj
29.09.2015
25 września br. Sejm przyjął ustawę o zmianie ustawy prawo bankowe oraz niektórych innych ustaw, która jest następstwem orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z dnia 14 kwietnia 2015 r., w przedmiocie niekonstytucyjności przepisów dotyczących bankowego tytułu egzekucyjnego. Ustawa eliminuje z porządku prawnego bankowy tytuł egzekucyjny.
Czytaj całość…
 
Forum Liderów Banków Spółdzielczych 2015 Drukuj
09.09.2015
W poniedziałek 14 września 2015 r. w Warszawie rozpoczyna się Forum Liderów Banków Spółdzielczych, jedna z największych imprez dotyczących sektora. Zapowiada się bardzo ciekawie, szczególnie że czas jest przełomowy.
Czytaj całość…
 
Zarządzanie zasobami ludzkimi w bankach spółdzielczych Drukuj
07.09.2015
Katedra Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zrealizowała badanie pt. „Zarządzanie zasobami ludzkimi w bankach spółdzielczych”. Patronat nad projektem objął m.in. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 515
designed by www.madeyourweb.com