Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Nowe technologie arrow Systemy informatyczne
Kongres Forum Technologii Bankowych
08.05.2017
26 kwietnia br. w Jachrance odbyła się druga edycja Kongresu Forum Technologii Bankowych, który stał się platformą wymiany doświadczeń pomiędzy bankami oraz dostawcami rozwiązań IT. Kongres zorganizowany został przez Związek Banków Polskich oraz Forum Technologii Bankowych ZBP pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.
Czytaj całość…
 
Visa otwiera nowe Centrum Innowacji w Londynie
23.02.2017
Visa Inc. ogłosiła otwarcie swojego londyńskiego Centrum Innowacji (Visa Innovation Center London), mieszczącego się w budynku europejskiej centrali organizacji w dzielnicy Paddington.
Czytaj całość…
 
Technologie zbliżeniowe i mobilne współtworzą nowe zwyczaje zakupowe
21.12.2016

Czy to w sklepie internetowym czy tradycyjnym, zarówno przy zakupie prezentów, jak i produktów na świąteczne dania, kupujący coraz częściej rezygnują z gotówki, wybierając szybkość i wygodę, jaką zapewniają karty zbliżeniowe i nowe metody płatności.

Czytaj całość…
 
Polskie banki na celowniku hakerów
01.12.2016

Cyberprzestępcy częściej atakują Polskie banki. Tylko od początku roku odnotowano 150 prób wstrzykiwania kodu - alarmują eksperci z F5 Networks w Polsce. Celem ataku było przejęcie kont internetowych klientów.

Czytaj całość…
 
Nowe regulacje UE zmienią rynek płatności w Polsce
01.12.2016

Rośnie udział transakcji bezgotówkowych, w tym mobilnych, w rynku płatności. Rozwój w tym obszarze biznesu może nabrać jeszcze większego tempa po wejściu w życie uchwalonej pod koniec ubiegłego roku dyrektywy PSD2, która przyczyni się do liberalizacji i otwarcia rynku oraz umożliwi innym podmiotom korzystanie z danych bankowych.

Czytaj całość…
 
Novum pomaga wprowdzić bankowość mobilną
21.11.2016

 Za pomocą sześciocyfrowego kodu wygenerowanego przez bankowość mobilną, wspartą przez Novum, klient banku spółdzielczego będzie mógł pobrać pieniądze z bankomatu, poinformował PR News.

Czytaj całość…
 
Już niemal 9 tysięcy Profili Zaufanych w PKO BP
20.10.2016

W ciągu niespełna trzech dni od startu usługi, Profil Zaufany w serwisach transakcyjnych banku utworzyło już niemal 9 tys. osób. PKO Bank Polski jako pierwszy udostępnił tę możliwość swoim klientom. To przełom w upowszechnianiu usług e-administracji i istotne ułatwienie dla milionów obywateli i firm. Profil Zaufany umożliwia bowiem korzystanie z usług urzędów online, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 27 z 135
designed by www.madeyourweb.com