Menu Content/Inhalt
Stanowisko KZBS w sprawie projektu ustawy o restrukturyzacji zadłużenia gospodarstw rolnych Drukuj
22.02.2018
19 lutego br. w związku z trwającym aktualnie procesem konsultacji publicznych KZBS skierował do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi uwagi i propozycje dotyczące projektu ustawy o restrukturyzacji zadłużenia podmiotów prowadzących gospodarstwa rolne.
Czytaj całość…
 
Przedstawiciele Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego spotkali się z bankami spółd Drukuj
23.01.2018
W dniach 8-19 stycznia br. w Polsce przebywała połączona Misja Międzynarodowego Funduszu Walutowego (ang. International Monetary Fund, IMF) i Banku Światowego  (ang. World Bank Group, WBG) mająca na celu przeprowadzenie badania stabilności sektora finansowego w Polsce tzw. Misja FSAP - Financial Sector Assessment Program.
Czytaj całość…
 
Komunikacja i wizerunek tematem warsztatu KZBS Drukuj
16.01.2018
W dniach 11-12 stycznia 2018 r. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska bankowości spółdzielczej zorganizował warsztat pt. "Komunikacja medialna i wizerunkowa".
Czytaj całość…
 
Konferencja Kadry Kierowniczej Bankowości Spółdzielczej Drukuj
12.01.2018
W dniach 10-11 stycznia 2018 r. w Józefowie odbyła się Konferencja Kadry Kierowniczej Bankowości Spółdzielczej, organizowana przez Związek Banków Polskich we współpracy z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych. Udział w niej wzięli przedstawiciele zarządów i rad nadzorczych banków zrzeszających, systemów ochrony instytucjonalnej, członkowie rad zrzeszeń oraz izb gospodarczych.
Czytaj całość…
 
Co dalej z bankowością spółdzielczą? Drukuj
05.01.2018
Wiosną ubiegłego roku Biuro KZBS zaprosiło kilkunastu szefów banków spółdzielczych, będących członkami Związku,  jak i banków pozostających poza Związkiem  oraz przedstawicieli kierownictw banków zrzeszających  do udziału w dyskusji na temat wyłaniających się problemów w zakresie organizacji dalszego rozwoju banków spółdzielczych w warunkach zaostrzającej się konkurencji i wyzwań w dziedzinie technologii, a przede wszystkim, oczekiwań klientów.
Czytaj całość…
 
Nowy numer magazynu "Głos Banków Spółdzielczych" Drukuj
28.12.2017
Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika „Głos Banków Spółdzielczych”. Temat bieżącego wydania poświęcony jest sektorowi banków spółdzielczych w czasach innowacji i przemian.
Czytaj całość…
 
Sektor Banków Spółdzielczych w czasach innowacji i przemian Drukuj
01.12.2017
30 listopada br. w Sali im. Władysława Grabskiego w NBP odbyła się tytułowa Konferencja zorganizowana przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, pod patronatem Narodowego Banku Polskiego. Celem Konferencji w trosce o pomyślny rozwój sektora bankowości spółdzielczej było kontynuowanie dyskusji o kierunkach przemian bankowości spółdzielczej w obliczu wyzwań współczesnego świata i przyszłości.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 14 z 451
designed by www.madeyourweb.com