Menu Content/Inhalt
Banki spółdzielcze zwiększą udziały w SGB Leasing
14.07.2016

Kilka banków spółdzielczych odkupiło udział w SGB Leasing Sp. z o.o. od Energetycznego Towarzystwa Finansowo-Leasingowe ENERGO-UTECH S.A za ponad 10 mln zł, wynika z raportu giełdowego.

Czytaj całość…
 
Rolnicy coraz chętniej korzystają z leasingu
09.07.2015
Zainteresowanie leasingiem maszyn rolniczych rośnie o 9 proc. rocznie. Rolnicy coraz chętniej korzystają z ofert banków, niekoniecznie spółdzielczych.
Czytaj całość…
 
Leasing w Grupie BPS
11.12.2013
BPS Leasing S.A. jest Spółką działającą w ramach Grupy BPS od trzech lat. Strategia firmy opiera się na świadczeniu innowacyjnych usług w zakresie leasingu środków trwałych klientom banków spółdzielczych w celu wsparcia ich rozwoju.
Czytaj całość…
 
Przez propozycje resortu finansów firmy mogą stracić dostęp do leasingu
12.02.2013
Nowe przepisy o podatkach dochodowych, nad którymi pracuje parlament, mogą ograniczyć firmom dostęp do finansowania inwestycji – oceniają przedstawiciele branży leasingowej.
Czytaj całość…
 
Leasing stał się bardziej dostępny
02.01.2013
Pojawiła się możliwości zawierania umów leasingu użytkowania wieczystego nieruchomości oraz skrócenie minimalnego czasu trwania umowy leasingu nieruchomości z 10 do 5 lat.
Czytaj całość…
 
Trzecia emisja obligacji SGB-TRANS-LEASING
24.08.2011
Łączna wartość emisji obligacji wyemitowanych przez SGB-TRANS-LEASING wynosi 11 mln złotych.
Czytaj całość…
 
BPS Leasing SA
04.03.2011

Spółka BPS Leasing SA w Grupie BPS zapoczątkowała swoją działalność w 2010 roku, wykorzystując moment ponownego ożywienia gospodarki i rynku leasingu w Polsce.

Czytaj całość…
 
designed by www.madeyourweb.com