Menu Content/Inhalt
Billbank na II Ogólnopolskiej Konferencji BS Drukuj
21.11.2008

ImageWojciech Sikora, Prezes Zarządu Billbank sp. z o.o. ,  zaprezentował nowatorski system EBPP, umożliwiający elektroniczne dostarczenie faktur i rachunków do odbiorców towarów i usług oraz przyjazny sposób ich zapłaty przez klientów we współpracy z bankami.

Czytaj całość…
 
Info Monitora na II Ogólnopolskiej Konferencji BS Drukuj
21.11.2008

ImageMariusz Hildebrand,  Prezes Zarządu Info Monitora Biura Informacji Gospodarczej SA, zaprezentował na II Ogólnopolskiej Konferencji Banków Spółdzielczych w Warszawie 7 listopada 2008 r. temat "Wiarygodność informacji podstawą bezpiecznej działalności - wykorzystanie informacji gospodarczej w praktyce".

Czytaj całość…
 
KRD na II Ogólnopolskiej Konferencji BS Drukuj
21.11.2008

ImageMonika Bekas-Nowak, Pełnomocnik Zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Kredytowej SA we Wrocławiu, przedstawiła na II Ogólnopolskiej Konferencji Banków Spółdzielczych w Warszawie 7 listopada 2008 r. rolę Krajowego Rejestru Długów w procesie oceny ryzyka kredytowego oraz windykacja wierzytelności wymagalnych w banku spółdzielczym.

Czytaj całość…
 
Łączne zadłużenie Polaków wynosi 325,6 mld zł Drukuj
19.11.2008
Image"Trzeba monitorować sytuacji kredytobiorców nie tylko w trakcie udzielania kredytów, ale również w czasie ich spłaty. Nie wiemy, jak w Polsce  zachowają się kredytobiorcy w ciągu 30 lat spłat, bo z tak długimi kredytami nie mieliśmy do czynienia", powiedział Krzysztof Matela, Prezes  Zarządu EGB Investments SA na II Ogólnopolskiej Konferencji Banków Spółdzielczych.
Czytaj całość…
 
Możliwości BFG w zakresie wspierania działalności banków spółdzielczych Drukuj
19.11.2008
Image"Kondycja olbrzymiej większości banków spółdzielczych nie budzi naszych zastrzeżeń, tylko w kilku przypadkach widzimy zagrożenia, ale te banki realizują już programy naprawcze", powiedziała prof. dr hab Małgorzata Zaleska, prezes Bankowego Funduszu Gwarancyjnego  na II Ogólnopolskiej Konferencji Banków Spółdzielczych.
Czytaj całość…
 
Dobry stan sektora banków spółdzielczych Drukuj
19.11.2008
Image"Nasz  sektor nie angażował się w ryzykowne transakcje. Zyski BPS i banków spółdzielczych rosną dynamicznie. Mają wystarczające kapitały. Przyjmują znacznie więcej depozytów niż udzielają kredytów. Nadwyżki finansowe lokują zaś głównie w bezpieczne papiery skarbowe" powiedział Mirosław Potulski, Prezes BPS na II Konferencji Banków Spółdzielczych 7 listopada 2008 r. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Portal Rynku Pracy HRK.PL Drukuj
12.11.2008
ImageW HRK.PL zarejestrowanych jest ponad 250 tys. użytkowników oraz 100 tys.  CV w bazie kandydatów. Codziennie publikowanych jest w nim ponad 2 tys. ofert pracy.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 13 z 16
designed by www.madeyourweb.com