Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Najpiękniejszy
Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2008
30.12.2008
Image 1 października 2008 r. Złote Skarbonki odebrali przedstawiciele Powiślańskiego  Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, Banku Spółdzielczego w Limanowej, Banku Spółdzielczego w Pszczynie, Banku Spółdzielczego w Barlinku oraz dwoje architektów.
Czytaj całość…
 
Banki najpiękniejsze w Polsce
08.10.2008
Image1 października na Ogólnopolskiej Konferencji Gepardy Biznesu w Warszawie, została rozstrzygnięta I edycja konkursu „Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy”. Grupa Concordia, pomysłodawca konkursu, ufundowała nagrodę dla zwycięzcy w kategorii Najpiękniejszy Budynek Siedziby Banku Spółdzielczego.
Czytaj całość…
 
Piękne zdjęcia Najpiękniejszego Banku Spółdzielczego
08.10.2008
Image Na stronie internetowej Zrzeszenia BPS zostały opublikowane piękne, duże  zdjęcia Najpiękniejszego Banku Spółdzielczego, czyli siedziby Powiślańskiego Baku Spółdzielczego w Kwidzynie.
Czytaj całość…
 
Relacja fotograficzna z finału Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy
06.10.2008
Image1 października 2008 r. Złote Skarbonki odebrali przedstawiciele Powiślańskiego  Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, Banku Spółdzielczego w Limanowej, Banku Spółdzielczego w Pszczynie, Banku Spółdzielczego w Barlinku oraz dwoje architektów.
Czytaj całość…
 
Nagrody Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy
02.10.2008
Image Złote Skarbonki odebrali przedstawiciele Powiślańskiego  Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, Banku Spółdzielczego w Limanowej, Banku Spółdzielczego w Pszczynie, Banku Spółdzielczego w Barlinku oraz dwoje architektów.
Czytaj całość…
 
Wyniki Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2008
27.09.2008
Image Pierwsze miejsca w Konkursie Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2008 zajęły budynki Powiślańskiego  Banku Spółdzielczego w Kwidzynie i  Banku Spółdzielczego w Limanowej oraz wnętrza Banku Spółdzielczego w Pszczynie i Banku Spółdzielczego w Barlinku.
Czytaj całość…
 
Bank Spółdzielczy w Krościenku w konkursie "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy"
25.09.2008
ImageBank Spółdzielczy w Krościenku  zgłosił do konkursu "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy" budynek i wnętrze swojej  siedziby i placówki. 
Czytaj całość…
 
Bank Spółdzielczy w Strzałkowie w konkursie "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy"
25.09.2008
ImageBank Spółdzielczy w Strzałkowie zgłosił do konkursu "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy" budynek i wnętrze swojej  siedziby.
Czytaj całość…
 
Bank Spółdzielczy Rzemiosła i Rolnictwa w konkursie "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy"
25.09.2008
ImageBank Spółdzielczy Rzemiosła i Rolnictwa  zgłosił do konkursu "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy"  kilka swoich placówek.
Czytaj całość…
 
Bank Spółdzielczy w Miliczu w konkursie "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy"
24.09.2008
ImageBank Spółdzielczy w Miliczu zgłosił do konkursu "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy" budynek i wnętrze placówki  w Cieszkowie. 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 96 - 114 z 149
designed by www.madeyourweb.com