Menu Content/Inhalt
Rocznica urodzin Stanisława Wojciechowskiego Drukuj
15.03.2012
Z okazji 143. rocznicy urodzin Stanisława Wojciechowskiego przed jego pomnikiem w Ursusie odbyły się uroczystości, w których wziął udział Jerzy Krajewski, pomysłodawca postawienia nowego pomnika byłego prezydenta RP w centrum Warszawy. 
Czytaj całość…
 
Pomnik Stanisława Wojciechowskiego w Warszawie Drukuj
24.02.2012
21 lutego 2012 r. Jerzy Krajewski, inicjator budowy pomnika Stanisława Wojciechowskiego w Warszawie, spotkał się w tej sprawie z Jackiem Duchnowskim, zastępcą burmistrza Dzielnicy Ursus Miasta Stołecznego Warszawy. 
Czytaj całość…
 
Pomnik Stanisława Wojciechowskiego w Ursusie? Drukuj
02.02.2012
Zamiast starać się o zbudowanie od nowa pomnika w centrum Warszawy, łatwiej postawić pomnik – odlew postaci Stanisława Wojciechowskiego – na istniejącym postumencie w Ursusie. Staram się przekonać do tego burmistrza Ursusa Wiesława Krzemienia.
Czytaj całość…
 
Plac Stanisława Wojciechowskiego Drukuj
27.03.2011

ImageTrzeba zmienić nazwę pl. Piłsudskiego w Warszawie na pl. Wojciechowskiego, a po usunięciu pomnika Piłsudskiego przy placu w to miejsce postawić pomnik Wojciechowskiego. To on stał na straży honoru Rzeczypospolitej i Wojska Polskiego. Piłsudski ten honor podeptał.

Czytaj całość…
 
Pomnik Stanisława Wojciechowskiego Drukuj
05.03.2011

ImageZaproszenie do Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Stanisława Wojciechowskiego w Warszawie przyjęli m.in. posłanka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska, europoseł Jarosław Kalinowski, wicepremier Waldemar Pawlak i prezydent Kalisza Janusz Pęcherz.

Czytaj całość…
 
Komitet jeszcze nie powstał Drukuj
09.10.2009

ImageSpołeczny Komitet Budowy Pomnika Stanisława Wojciechowskiego jeszcze nie powstał. Jerzy Krajewski postara się jednak doprowadzić ten projekt do  finału. Nie za dwa, to za dziesięć lat.

Czytaj całość…
 
Pomnik dla Stanisława Wojciechowskiego w Warszawie Drukuj
22.05.2009

ImageZapraszamy na spotkanie organizacyjne Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Stanisława Wojciechowskiego, które odbędzie się 5 czerwca 2009 r. w budynku Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie przy ul. Jasnej 1.

Czytaj całość…
 
Biskup Henryk Hoser popiera inicjatywę budowy pomnika Stanisława Wojciechowskiego Drukuj
26.02.2009
Image "Osoba, różnorodne zaangażowania i podejmowane przez Stanisława Wojciechowskiego działania w wielu środowiskach budzą wdzięczną pamięć i pragnienie przypomnienia Go potomny", napisał   Biskup Warszawsko-Praski Henryk Hoser. 
Czytaj całość…
 
Eugeniusz Zochniak przyjął zaproszenie do komitetu pomnika Stanisława Wojciechowskiego Drukuj
19.02.2009

Image Eugeniusz Zochniak, kustosz Muzeum Historii Spółdzielczości w Polsce przy Krajowej Radzie Spółdzielczej, przyjął zaproszenie do Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Stanisława Wojciechowskiego.

Czytaj całość…
 
Alfred Domagalski przyjął zaproszenie do komitetu pomnika Stanisława Wojciechowskiego Drukuj
18.02.2009
ImageAlfred Domagalski, prezes zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej,  przyjął zaproszenie do Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Stanisława Wojciechowskiego.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 19 z 23
designed by www.madeyourweb.com