Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Informacje
Wszędobylskiej demokracji ciąg dalszy Drukuj
19.08.2011
Sejm zakazał mieszkańcom naszego kraju trzymania psa przy budzie na łańcuchu. Kolejny raz zmniejszył więc zakres wolności ludzi. Władza wetknęła swój nos już w tak szczególne relacje.
Czytaj całość…
 
5. edycja programu Youngster Drukuj
19.08.2011
Dodatkowe lekcje języka angielskiego w szkołach gimnazjalnych na terenach wiejskich
Czytaj całość…
 
Andrzej Lepper popełnił samobójstwo Drukuj
07.08.2011

Andrzej Lepper, twórca i lider ruchu społecznego Samoobrona, 5 sierpnia 2011 r. popełnił samobójstwo w Warszawie.

Czytaj całość…
 
Powstanie Warszawskie było więcej niż katastrofą Drukuj
01.08.2011
"Powstanie Warszawskie było więcej niż katastrofą. Było hekatombą, która do dzisiaj odciska swoje złowrogie i przejmujące piętno", napisał Maciej Eckardt.
Czytaj całość…
 
Groźni imperialiści Drukuj
30.07.2011
W świecie rywalizują imperialiści amerykańscy, rosyjscy, pruscy i chińscy. Kościół katolicki od wieków jest przeciw wojnom i przeciw imperialistom. Małe kraje, takie jak Polska, lawirują między imperiami. Ich przywódcy są zastraszani i przekupywani.
Czytaj całość…
 
UE - bezduszne mocarstwo typu Stepford? Drukuj
29.07.2011
Czy chcesz, by Twoje dzieci były bezdusznymi marionetkami w rękach brukselskich urzędników, zostały zamienione w roboty, aby dobrze służyć unijnej biurokracji? Czy chcesz budowy supermocarstwa, dowodzonego przez pruskich imperialistów ?
Czytaj całość…
 
Władysław Gomułka był wybitnym antykomunistą Drukuj
26.07.2011
Wybitnym, bo miał realne osiągnięcia. Nikt w Polsce dla wolności nie zrobił więcej niż Władysław Gomułka. Dzięki jego odwadze i determinacji w Polsce nie było komunizmu.
Czytaj całość…
 
Polska nigdy nie była krajem komunistycznym Drukuj
25.07.2011
Komunizm obalił Gomułkę, ale nie udało mu się cofnąć jego największego osiągnięcia - uratowania w Polsce warstwy chłopskiej z prywatną własnością ziemi rolnej. Za Gomułki, za Gierka i za Jaruzelskiego Polska bardzo różniła się od ZSRR, CSRS, NRD, Węgier, Rumunii, Bułgarii i Albanii.
Czytaj całość…
 
Jak ratować finanse publiczne Drukuj
23.07.2011

Nasz dług publiczny nie wynosi 55 proc. PKB, ale ponad 200 proc. PKB. Politycy mogą zdecydować się na ratowanie finansów publicznych przez przeniesie ponad 200 mld zł zobowiązań emerytalnych z pozycji "długi jawne" do pozycji "długi ukryte".

Czytaj całość…
 
Ludność z pegeerowską mentalnością Drukuj
23.07.2011
Trzeba nam więcej odpowiedzialności za życie swoje i swoich bliskich.  Państwo to wroga nam instytucja, która chce  nas zniewolić, mieć nas pod kontrolą.  Państwo to wrodzy nam urzędnicy, którzy chcą mieć paragraf - haka na każdego z nas.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 134 - 152 z 234
designed by www.madeyourweb.com