Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Informacje
Czekając na katastrofę Drukuj
31.08.2012
W ciągu 5 lat koalicja PO-PSL doprowadziła nasze państwo na skraj bankructwa i przyspieszyła wyludnianie naszego kraju. Wypchnęła do pracy za granicą setki tysięcy młodych ludzi.
Czytaj całość…
 
Klęska demograficzna pod rządami koalicji PO-PSL Drukuj
29.08.2012
Koalicja PO-PSL podwyższyła podatek VAT, składkę rentowa i inne składki ubezpieczeniowe dla firm i rolników. Odebrała w ten sposób rodzinom pieniądze, zniechęcając je do rodzenia dzieci. I przekazuje te pieniądze zachodnim bankom i instytucjom finansowym.
Czytaj całość…
 
Będzie kolejna policja w Polsce Drukuj
21.08.2012
"Nadzór będzie działał jak policja budowlana", powiedział Janusz Stefan Żbik, podsekretarz stanu w Ministerstwie Transportu Budownictwa i Gospodarki.
Czytaj całość…
 
Kalemba kandydatem PSL na ministra rolnictwa Drukuj
26.07.2012
"Kandydatem ludowców na ministra rolnictwa jest Stanisław Kalemba", ustaliła nieoficjalnie IAR.
Czytaj całość…
 
Sielska Kraina dla emerytów Drukuj
02.07.2012
ImageChcę rozwijać projekt Sielska Kraina we wsi Łebień. Chodzi o domy opieki dla osób lubiących zdrowe życie blisko natury, gdzie każdy ma blisko własną działkę z ogródkiem. Sielskie życie dla emerytów, którzy zwolnią mieszkania w miastach dla młodych ludzi.
Czytaj całość…
 
Chcą z nas zrobić bezmyślne bydło Drukuj
26.06.2012
Wszędobylskie państwo chce nam odebrać wolność w kolejnej dziedzinie.  Chce, by kolektory był obowiązkowe. A je chcę decydować sam. Warszawski Bank Spółdzielczy ma kredyty z dotacją na kolektory na 3 miesiące. Może skorzystam.
Czytaj całość…
 
Rodziny płacą dwa razy Drukuj
14.06.2012
"Znaczna większość dochodów musi zostawać w kieszeni rodziny – jak było przez wieki i jak nadal jest możliwe w systemie wolnorynkowym z ograniczonym aparatem państwowym. Wymaga to między innymi dobrowolności ubezpieczeń", napisał prof. Michał Wojciechowski w "Rzeczpospolitej".
Czytaj całość…
 
Wielka impreza na kredyt Drukuj
08.06.2012
Dziś rozpoczyna się nasza wielka imprez na kredyt, czyli Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. To typowe nieodpowiedzialne działanie w stylu "zastaw się, a postaw się".
Czytaj całość…
 
Chipuje się już ludzi Drukuj
23.05.2012
Kwestią czasu jest tylko, gdy stanie się to obowiązkowe.  Wszędobylskie państwo znajdzie argumenty, by chipowanie ludzi uzasadnić. Znajdzie też entuzjastów takiego rozwiązania. W pierwszym szeregu pewnie stanie redakcja BS.net.
Czytaj całość…
 
Nowy Sielski Szlak Rowerowy Drukuj
17.05.2012
Image
Centrum Agroturystyczne Sielska Kraina - raj dla wędkarzy,  poleca Sielski Szlak Rowerowy z Domu Lipian w Łebieniu przez Damnicę, Damno, Bobrowniki i Skibin do Domu Lipian. Po drodze można zobaczyć trzy pałace, dwa kościoły, trzy rzeczki i rzeki, stawy oraz wspaniałe lasy i kwiaty. 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 39 - 57 z 234
designed by www.madeyourweb.com