Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Informacje
Uzizmu jeszcze w Polsce nie ma, ale uziści rządzą Drukuj
31.03.2012
Kiedy będzie w Polsce uzizm, czyli unijny socjalizm? Gdy zostanie zlikwidowana samodzielność banków spółdzielczych. Gdy zniknie większość małych i średnich firm handlowych i produkcyjnych. Gdy Kościół katolicki zostanie zepchnięty do sfery prywatnej. Rolnicy są już zniewoleni przez dopłaty rolne. To już nie są samodzielne podmioty gospodarcze, lecz niewolnicy żyjący na łasce państwa.
Czytaj całość…
 
Kim są uziści Drukuj
30.03.2012
Uziści to unijni socjaliści lewicowi i pseudochrześcijańscy, którzy wtykają nos państwa wszędzie: do naszych rodzin, do naszych domów i ogrodów, a nawet naszych śmieci. 
Czytaj całość…
 
Kolejny cios z Brukseli w małe firmy Drukuj
28.03.2012
Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, wprowadzona na żądanie Brukseli, uderzy w małe firmy zajmujące się wywozem śmieci. Wzmocni korupcję i mafię. Takie wnioski wyciąga na swoim blogu Piotr Kuczyński. 
Czytaj całość…
 
Polska do poprawki Drukuj
26.03.2012
"Popieram obywatelski projekt ustawy w sprawie dobrowolności ubezpieczeń społecznych, a przez to likwidacji przymusu płacenia składek w ZUS  na ubezpieczenia społeczne i proszę o jego uchwalenie przez Sejm", do wsparcia takiego projektu zachęca Grzegorz  Sowa z Piotrkowa Trybunalskiego.
Czytaj całość…
 
Publiczny apel do Posłanek i Posłów PiS Drukuj
16.03.2012
Publicznie proszę, byście wystąpili do Trybunału Konstytucyjnego  z wnioskiem o zbadanie zgodności z Konstytucją RP obowiązku odkładania przez obowiązkowo ubezpieczonych w ZUS swoich składek emerytalnych w Otwartych Funduszach Emerytalnych, prowadzonych przez prywatne Towarzystwa Funduszy Emerytalnych.
Czytaj całość…
 
Zlikwidować OFE jak najszybciej Drukuj
13.03.2012
"Najprostszą drogą byłoby wstrzymanie wkładów i zwrot pieniędzy z OFE do systemu finansów publicznych. Nasz kraj to nie kolonia instytucji finansowych", powiedziała prof.  Leokadia Oręziak  "Wirtualnej Polsce".
Czytaj całość…
 
List do redakcji Drukuj
13.03.2012
W nawiązaniu do artykułu "Kościół katolicki wzmocnił pozycję kobiet".
Czytaj całość…
 
Kościół katolicki wzmocnił pozycję kobiet Drukuj
12.03.2012
Chciałem pójść na Manifę w Warszawie, by poznać ludzi, którzy mogliby pisać komentarze na portalu Debata24.eu. Ale nie poszedłem. Bo okazało się, że to nie było zgromadzenie w obronie praw kobiet, lecz ostra manifestacja antykatolicka.
Czytaj całość…
 
Kościół katolicki wzmocnił pozycję kobiet Drukuj
10.03.2012
Chciałem pójść jutro na Manifę w Warszawie, by poznać ludzi, którzy mogliby pisać komentarze na portalu Debata24.eu. Ale nie pójdę. Bo okazuje się, że to nie ma być zgromadzenie w obronie praw kobiet, lecz ostra manifestacja antykatolicka.
Czytaj całość…
 
Brawa dla Tuska za obronę polskiego biznesu! Drukuj
10.03.2012
Polski rząd 9 marca 2012 r. zawetował zwiększenie ograniczeń emisji CO 2.  Uczynił to samotnie, by bronić realnych miejsc pracy w polskich  firmach przynoszących dochód na globalnym rynku. Ta odważna postawa zasługuje na szacunek. 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 58 - 76 z 234
designed by www.madeyourweb.com