Menu Content/Inhalt
Do Euro 2012 będziemy dokładali latami Drukuj
26.02.2010

"Organizacja Euro 2012 jawiła się jako szansa na skok cywilizacyjny Polski i Warszawy. Ale z wielkich planów zostaje już tylko to, co niezbędne, by zorganizować mistrzostwa. Po nich pozostanie problem - Stadion Narodowy za 1,6 mld zł. Na jego utrzymanie Polacy będą łożyć kilkadziesiąt milionów złotych rocznie", czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Czytaj całość…
 
Łączne zadłużenie Polaków wynosi 325,6 mld zł Drukuj
29.12.2008
Image"Trzeba monitorować sytuacji kredytobiorców nie tylko w trakcie udzielania kredytów, ale również w czasie ich spłaty. Nie wiemy, jak w Polsce  zachowają się kredytobiorcy w ciągu 30 lat spłat, bo z tak długimi kredytami nie mieliśmy do czynienia", powiedział Krzysztof Matela, Prezes  Zarządu EGB Investments SA na III Kongresie Zarządzania Należnościami.
Czytaj całość…
 
Polska wobec globalnego kryzysu Drukuj
29.12.2008
Image"Samorządy powinny wspierać lokalny biznes, korzystać z usług banków spółdzielczych, pomagać innym spółdzielniom i nie wydawać pozwoleń na budowę dużych sklepów, szczególnie zagranicznych", powiedział Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Bankowości Spółdzielczej, na III Konresie Zarządzania Należnościami.
Czytaj całość…
 
designed by www.madeyourweb.com