Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Usługi bankowe
Rząd rozważa dofinansowanie banku PKO BP
29.11.2008
Rząd rozważa dofinansowanie  kwotą kilku miliardów euro nie tylko BGK, ale i PKO BP - ujawnił wczoraj wicepremier Waldemar Pawlak. Ma to ułatwić polskim konsumentom i firmom dostęp do kredytów.  Dotychczas rząd mówił raczej o zejściu poniżej 50 proc. akcji w PKO BP. A teraz myśli o zwiększeniu wpływu na bank.
Czytaj całość…
 
Przybywa kart kredytowych i należności z ich tytułu
24.11.2008
Karty kredytowe są produktem, na którym można sporo zarobić. Nic dziwnego, że banki prześcigają się w ich promowaniu. Rosną też należności banków z tytułu kart - pisze "Parkiet".
Czytaj całość…
 
Nowa rekomendacja KNF zachwieje rynkiem mieszkaniowym
19.11.2008
Polityka kredytowa banku powinna być umiarkowana. Zbyt liberalna może doprowadzić do tego, że kredyty hipoteczne dostaną Ci, którym po odliczeniu raty kredytowej zostanie niewiele środków do życia. Zbyt restrykcyjna z kolei może zahamować cały rynek mieszkaniowy.
Czytaj całość…
 
Rabobank chce całego BGŻ
31.10.2008
Holenderski Rabobank, większościowy akcjonariusz BGŻ, oficjalnie przyznał, że chce odkupić od skarbu państwa jego udziały w banku.
Czytaj całość…
 
PTE zdzierają wysokie opłaty i tracą pieniądze
23.10.2008
ImageKomisja Nadzoru Finansowego podała, że od początku reformy emerytalnej w 1999 r. PTE  pomnażały i zarobiły dla nas 24,8 mld zł. Ale od stycznia 2008 r. z funduszy wyparowało prawie tyle samo - 24,2 mld zł. Najwyższy czas powiedzieć im dość robienia z nas idiotów, bo inaczej przyszli emeryci będą przymierali głodem.
Czytaj całość…
 
Rabobank chce kupić akcje BGŻ od Skarbu Państwa
15.10.2008
Ministerstwo Skarbu Państwa otrzymało od holenderskiego Rabobanku, głównego akcjonariusza Banku BGŻ, ofertę zakupu całego posiadanego przez MSP pakietu akcji tego banku i obecnie ją analizuje.
Czytaj całość…
 
Kredyt tylko z wkładem własnym
11.10.2008
ImageW przyszłym tygodniu wyślemy do banków list z pisemnymi oczekiwaniami dotyczącymi oceny zdolności kredytowej przy udzielaniu kredytów hipotecznych – tłumaczy „Rz” Andrzej Stopczyński z KNF. Powinno to być 25 – 30 proc. wartości nieruchomości.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 28 - 54 z 73
designed by www.madeyourweb.com