Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Usługi bankowe
Lokata "JUBILEUSZ"
17.05.2008
Krakowski Bank Spółdzielczy oferuje 12-miesięczną lokatę „JUBILEUSZ”  o stałej stopie oprocentowania o wysokim oprocentowaniu - 7,5 proc. w stosunku rocznym.
Czytaj całość…
 
PSL chce, by PKO i BOŚ zachowały narodowy charakter
17.05.2008
"Polskie Stronnictwo Ludowe sprzeciwia się prywatyzacji Banku Ochrony Środowiska. Wbrew ministrowi skarbu i wbrew Narodowemu Funduszowi Ochrony Środowiska, który prosi, by zdjąć mu ten ciężar z pleców", donosi "Gazeta Wyborcza".
Czytaj całość…
 
Banki nie spełniły groźby kredyty tanieją
13.05.2008
Jak wynika z analizy portalu finansowego GazetaPrawna.pl, przez ostatnie cztery miesiące tylko kilka banków udzielających pożyczki hipoteczne zdecydowało się podnieść swoje marże, a jedynie jeden zrezygnował z franków szwajcarskich.
Czytaj całość…
 
Czy boom na kredyty dopiero przed nami?
12.05.2008
ImageKredyty hipoteczne w Polsce wciąż są produktem ekskluzywnym – korzysta z nich niewiele ponad milion Polaków. Analitycy twierdzą jednak, że mimo chwilowego zastoju, coraz więcej osób będzie na nie stać - czytamy w "Rzeczpospolitej".
Czytaj całość…
 
Gigantyczne zyski banków komercyjnych
09.05.2008
"Po pierwszym kwartale dwa największe banki zarobiły ponad 2 mld zł, czyli połowę zysku całej branży. Prezes PKO BP zapowiada 4 mld zł za 2008 rok", podała "Rzeczpospolita".
Czytaj całość…
 
MF nie przewiduje przywrócenia znaczków skarbowych
09.05.2008
Ministerstwo Finansów nie przewiduje przywrócenia opłaty skarbowej przy użyciu znaków skarbowych - powiedziała w czwartek w Sejmie wiceminister finansów Elżbieta Chojna-Duch, odpowiadając na pytania poselskie.
Czytaj całość…
 
Usługi certyfikacyjne w BS we Wschowie
08.05.2008
Dzięki porozumieniu jakie zawarł Bank Spółdzielczy we Wschowie z Krajową Izbą Rozliczeniową SA jego klienci mogą dokonać w jego placówkach wszelkich formalności związanych z nabyciem certyfikatu do rozliczeń z ZUS.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 55 - 73 z 73
designed by www.madeyourweb.com