Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Nowe technologie
Jaka będzie przyszłość płatności? Dowiesz się z raportu First Data!
28.02.2017
ImageFirst Data Polska – właściciel marki Polcard i jeden z największych dostawców technologii płatniczych i rozwiązań dla biznesu – opublikowała raport Laboratorium Przyszłości poświęcony nowym produktom i usługom płatniczym. Kilkudziesięciu ekspertów bankowych, wspieranych przez specjalistów od przewidywania przyszłości, stworzyło listę 22 produktów i usług płatniczych jutra.
Czytaj całość…
 
Visa otwiera nowe Centrum Innowacji w Londynie
23.02.2017
Visa Inc. ogłosiła otwarcie swojego londyńskiego Centrum Innowacji (Visa Innovation Center London), mieszczącego się w budynku europejskiej centrali organizacji w dzielnicy Paddington.
Czytaj całość…
 
Technologie zbliżeniowe i mobilne współtworzą nowe zwyczaje zakupowe
21.12.2016

Czy to w sklepie internetowym czy tradycyjnym, zarówno przy zakupie prezentów, jak i produktów na świąteczne dania, kupujący coraz częściej rezygnują z gotówki, wybierając szybkość i wygodę, jaką zapewniają karty zbliżeniowe i nowe metody płatności.

Czytaj całość…
 
Polskie banki na celowniku hakerów
01.12.2016

Cyberprzestępcy częściej atakują Polskie banki. Tylko od początku roku odnotowano 150 prób wstrzykiwania kodu - alarmują eksperci z F5 Networks w Polsce. Celem ataku było przejęcie kont internetowych klientów.

Czytaj całość…
 
Nowe regulacje UE zmienią rynek płatności w Polsce
01.12.2016

Rośnie udział transakcji bezgotówkowych, w tym mobilnych, w rynku płatności. Rozwój w tym obszarze biznesu może nabrać jeszcze większego tempa po wejściu w życie uchwalonej pod koniec ubiegłego roku dyrektywy PSD2, która przyczyni się do liberalizacji i otwarcia rynku oraz umożliwi innym podmiotom korzystanie z danych bankowych.

Czytaj całość…
 
Novum pomaga wprowdzić bankowość mobilną
21.11.2016

 Za pomocą sześciocyfrowego kodu wygenerowanego przez bankowość mobilną, wspartą przez Novum, klient banku spółdzielczego będzie mógł pobrać pieniądze z bankomatu, poinformował PR News.

Czytaj całość…
 
W Polsce płatności bezgotówkowe akceptuje już ponad pół miliona terminali
08.11.2016

Rok 2016 przejdzie do historii obrotu bezgotówkowego w Polsce jako ten, w którym m.in. dzięki działaniom Visa możliwość płacenia kartą stała się usługą prawdziwie powszechną.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 27 z 265
designed by www.madeyourweb.com