Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Nowe technologie
VSoft SA o bankowości przyszłości
09.06.2010

Firma VSoft SA, Gepard Biznesu 2009,  powołała do życia nowy dział, którego zadaniem będzie przewidywanie wpływu zmian technologicznych na funkcjonowanie sektora bankowego.

Czytaj całość…
 
Dynamiczny rozwój z bankami spółdzielczymi
08.06.2010

Image"Skupiliśmy się na konkretnym segmencie rynku i nasza oferta jest w pełni dostosowana do jego potrzeb. Rozwój firmy przyczynił się do założenia w 2006 roku przez grupę banków spółdzielczych spółki PartNet sp. z o.o., która obecnie jest udziałowcem firmy SoftNet", mówi Zbigniew Kwater, Prezes Zarządu SoftNet sp. z o.o. w Krakowie.

Czytaj całość…
 
Kosmiczna technologia w Grupie BPS
11.05.2010

"Czytniki odcisków palca czy też siatkówki oka są znane głównie z filmów science fiction. Tymczasem w Warszawie stanął pierwszy bankomat z technologią wykraczającą poza wszelkie znane nam formy weryfikacji klienta. Finger Vein to analiza indywidualnej konfiguracji naczyń krwionośnych na palcu. Chociaż trudno w to uwierzyć, jesteśmy pionierami technologii... w Europie", zachwyca się PR News.

Czytaj całość…
 
Technologia XXII wieku
11.05.2010

"W Banku Polskiej Spółdzielczości stanął pierwszy w Europie bankomat biometryczny. Jaki to ma biznesowy sens? Zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i szybkość transakcji i zwiększa zaufanie do banku", podał BS.net.pl

Czytaj całość…
 
Bankomaty z identyfikacją biometryczną już w Polsce
10.05.2010

Polska jest pierwszym krajem w Europie, który wprowadza bankomaty z identyfikacją biometryczną, czyli wypłacające pieniądze po zeskanowaniu palca właściciela konta. Pierwszy taki bankomat już działa w Warszawie. Do końca roku ma być ich ok. 200.

Czytaj całość…
 
Płać mniej w czasie promocji MasterCard
07.04.2010

Rusza drugi etap promocji „4 Pory Roku” organizowanej dla użytkowników kart MasterCard i Maestro.

Czytaj całość…
 
Visa zaklepała zmiany na rynku bankomatów
18.03.2010

Image"Visa podjęła decyzję o zmianie stawek za wypłatę z obcych bankomatów. Poszła dalej niż MasterCard, bo nowa stawka dla wszystkich kart z logiem tej organizacji to... 1,2 zł", poinformował serwis PR News.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 163 - 189 z 267
designed by www.madeyourweb.com