Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Nowe technologie
Polacy liderem w Europie pod względem platności bezgotówkowych
20.12.2013
Polacy coraz chętniej korzystają z płatności bezgotówkowych i stali się liderem w Europie pod względem liczby takich transakcji. Eksperci oceniają, że ten sposób na przyspieszenie płatności będzie szczególnie popularny podczas gorączki przedświątecznych zakupów.
Czytaj całość…
 
Mobilny Internet Banking w BS w Sztumie
10.12.2013
Internet Banking w wersji mobilnej to rozwiązanie, które umożliwia obsługę rachunków bankowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon (urządzenie telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego) lub tablet.
Czytaj całość…
 
Nowa karta zbliżeniowa w GBS Banku
03.12.2013
PayPass to nowy zbliżeniowy sposób płacenia: „zbliżone = zapłacone”, który wykorzystuje miniaturowy układ scalony oraz wbudowaną antenę radiową. Gdy Klient zbliży kartę do terminala, płatność od razu jest bezprzewodowo przesyłana do sieci MasterCard.
Czytaj całość…
 
Bank jak McDonalds?
28.11.2013
Osoby kojarzące banki spółdzielcze jedynie z niewielkimi instytucjami i brakiem nowoczesnych rozwiązań dostały „pstryczka w nos”. Tym razem od Łąckiego Banku Spółdzielczego, który wprowadził bankomaty drive (bankomaty podjazdowe).
Czytaj całość…
 
System płatności mobilnych
12.11.2013
PKO BP kontynuuje rozwój systemu płatności mobilnych IKO. Dołączenie pięciu kolejnych banków do systemu ma nastąpić na przełomie I i II kwartału 2014 r.
Czytaj całość…
 
Rola i pozycja IT w funkcjonowaniu i rozwoju banków spółdzielczych
28.10.2013
„Ilekroć chcemy rozważyć coś w izolacji, tylekroć się okazuje, że powiązane jest z całą resztą wszechświata” – to motto przewodnie pierwszej wypowiedzi, które jednocześnie znakomicie oddaje istotę samego wydarzenia jakim było III Forum Informatyki w Bankowości Spółdzielczej. Przytoczył je Krzysztof Maderak, główny informatyk PBS w Gostyniu tym samym rozpoczynając swoje wystąpienie.
Czytaj całość…
 
III Forum Bankowości Spółdzielczej
17.10.2013
Zapraszamy przedstawicieli Instytucji Bankowych do BEZPŁATNEGO udziału w III edycji Forum Bankowości Spółdzielczej „NARZĘDZIA IT WE WSPIERANIU FUNKCJONOWANIA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO XXI WIEKU", które odbędzie się 22 października 2013 roku w Warszawie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 82 - 108 z 267
designed by www.madeyourweb.com