Menu Content/Inhalt
BS w Oławie sponsorował Konkurs Filmowy
19.10.2016

Image17 października 2016r. w Ośrodku Współpracy Europejskiej „Odra” w Oławie rozstrzygnięto konkurs Polskiego Szlaku Taśmy Filmowej. Głównym Sponsorem Konkursu był Bank Spółdzielczy w Oławie.

Czytaj całość…
 
ESBANK Bank Spółdzielczy na Festiwalu Różewicz OPEN 2016
18.10.2016

ImageWspieranie wszechstronnego rozwoju młodzieży oraz upowszechnianie twórczości wybitnego radomszczanina – Tadeusza Różewicza. Realizację idei, które niósł ze sobą Projekt edukacyjny I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, wsparł ESBANK Bank Spółdzielczy. Uroczyste podsumowanie działań projektowych zainaugurowało tegoroczny Różewicz OPEN Festiwal w Radomsku.

Czytaj całość…
 
Powiślański Bank przyjazny dla środowiska
17.10.2016

ImagePracownicy Powiślańskiego Banku Spółdzielczego już od dłuższego czasu zachęcali Klientów do zmiany formy pobierania wyciągów z wersji papierowej na elektroniczną, deklarując jednocześnie, iż w imieniu każdego Klienta, który zrezygnuje z otrzymywania wyciągów papierowych, Bank zasadzi jedno drzewo.

Czytaj całość…
 
Nowy szef KNF zachęca banki spółdzielcze do większej integracji
17.10.2016

Nowy przewodniczący KNF Marek Chrzanowski udzielił wywiadu PAP, w którym powiedział, że integracja sektora bankowego jest szczególnie ważna w przypadku małych jednostek bankowych.

Czytaj całość…
 
Duże zmiany w Podkarpackim Banku Spółdzielczym w Sanoku
12.10.2016

 Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku chciał działać samodzielnie.  Nie udało się to jednak. Po kontroli KNF wyszło, że jest w gorszej sytuacji finansowej niż wynikało ze sprawozdań. W rezultacie na emeryturę przeszedł prezes Lesław Wojtas. Jego stanowiska zajęła dr inż. Monika Krawczyk. O jej planach obszernie poinformował portal Esanok.pl.

Czytaj całość…
 
Asseco Banking Forum 2016
11.10.2016

Bardzo ciekawa konferencja o przyszłości sektora bankowego odbyła się 11 października 2016 r. w hotelu Regent  w Warszawie.  Wynika z niej, że sektor bankowy w Polsce jest jednym z najnowocześniejszych na świecie i nie boi się wyzwań przyszłości. Ma bowiem wizjonerów i wybitnych informatyków.

Czytaj całość…
 
Hexa Bank koncertowo
10.10.2016

Image8 października 2016  po raz kolejny w Łomży zagościł Ray Wilson z koncertem Live and Acoustic. Ray Wilson to jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 136 - 162 z 2661
designed by www.madeyourweb.com