Menu Content/Inhalt
Zimny prysznic wymusi refleksję
14.11.2016

Źródłem problemów jest zbytnia ekspansja, do której dochodzi nieraz w sektorze banków spółdzielczych. Ostatnie zdarzenia w dużym stopniu zweryfikują ich strategie - mówi Zdzisław Kupczyk, prezes Banku Polskiej Spółdzielczości.

Czytaj całość…
 
Samochód od Banku Spółdzielczego w Oławie odjechał do zwycięzcy!
08.11.2016

ImageSamochód Opel Astra wart 50 tys. zł będący nagrodą główną Loterii Banku Spółdzielczego w Oławie trafił do laureata. Pani Maria Bernal, która została zwyciężczynią głównej nagrody w Loterii Banku Spółdzielczego w Oławie odebrała wylosowany samochód Opel Astra. Życzymy Pani Marii, aby nowy samochód sprawił wiele radości i dobrze sprawdzał się na drogach.

Czytaj całość…
 
BS w Oławie z Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym
31.10.2016

Image27 października 2016 r.  w Klubie Diamentowym Stadionu Wrocław odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze. Jednym z laureatów tej prestiżowej nagrody został Bank Spółdzielczy w Oławie, a statuetkę i dyplom w imieniu Banku odebrał Prezes Zarządu Bartosz Sobiesiak.

Czytaj całość…
 
Informacja dla klientów BS w Nadarzynie
31.10.2016

BZ WBK będzie dokonywał wypłat środków gwarantowanych przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom upadłego Banku Spółdzielczego w Nadarzynie.

Czytaj całość…
 
Prokuratura i ABW sprawdzą, kto SMS-ami szkodził PBS Bankowi
28.10.2016

Prokuratura i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zajmą się niesprawdzonymi plotkami o możliwej upadłości Banku Spółdzielczego w Ciechanowie – ustalili dziennikarze RMF FM.

Czytaj całość…
 
Pieniądze z Biegu Serduszek trafiły do dzieci
27.10.2016

Image26 października 2016r. w Centrali Banku Spółdzielczego w Oławie odbyło się uroczyste wręczenie symbolicznych czeków dla piątki dzieci Kajtusia, Hani, Krzysia, Wiktorii i Oli, , które walczą z chorobą. Każde z dzieci otrzymało na leczenie po 10 tys zł.

Czytaj całość…
 
NBP, KNF i BFG monitorują sytuację banku spółdzielczego w Ciechanowie
26.10.2016

NBP, KNF i BFG monitorują sytuację banku spółdzielczego w Ciechanowie - wynika ze wspólnego oświadczenia prezesa NBP Adama Glapińskiego, przewodniczącego KNF Marka Chrzanowskiego oraz prezesa BFG Zdzisława Sokala, podał Bankier.pl

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 136 - 162 z 2678
designed by www.madeyourweb.com