Menu Content/Inhalt
Festyn Rodzinny z Hexa Bankiem
15.06.2016

ImageSłoneczna aura sprzyja organizacji rodzinnych festynów. W miniony weekend Hexa Bank Spółdzielczy po raz kolejny wziął udział w pikniku organizowanym przez Parafię pw. Krzyża Świętego w Łomży.

Czytaj całość…
 
Zgromadzenie Przedstawicieli PBS w Kwidzynie
10.06.2016

ImageW trakcie zebrania Delegatów zatwierdzono między innymi sprawozdanie z działalności Rady Nadzorczej, sprawozdanie Zarządu  z działalności Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, zaprezentowano opinię biegłego rewidenta z badania sprawozdania finansowego za rok 2015 rok, udzielono absolutorium  wszystkim członkom Zarządu, dokonano podziału nadwyżki bilansowej za 2015 rok, a także podjęło szereg istotnych uchwał.

Czytaj całość…
 
SANBank sponsorem powiatowego konkursu na biznesplan
09.06.2016

Image8 czerwca br. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli odbyło się uroczyste wręczenie nagród w IV Powiatowym Konkursie „Krok w przyszłość”.

Czytaj całość…
 
Powiślański Bank sponsorem Festiwalu Tańca
06.06.2016

ImagePowiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie był sponsorem Kwidzyńskiego Festiwalu Tańca organizowanego przez Kwidzyński Klub Tańca PROGRESS i Kwidzyńskie Centrum Kultury. Impreza taneczna z dziećmi w roli głównej odbyła się w niedzielę 29 maja br.  w II LO w Kwidzynie.

Czytaj całość…
 
Charytatywny Piknik Kapucyński z udziałem SANBanku
06.06.2016

ImageW niedzielę 5 czerwca br. w Stalowej Woli - Rozwadowie na terenie Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów odbył się XVI Kapucyński Piknik Charytatywny. Głównym celem pikniku była zbiórka środków pieniężnych na szczytne cele, której towarzyszyło wiele atrakcji o charakterze kulturalnym.

Czytaj całość…
 
Biznes przy porannej kawie
06.06.2016

Bank Spółdzielczy w Miedźnej zaprasza na kolejne spotkania z cyklu "Biznes przy porannej kawie".

Czytaj całość…
 
Podziękowanie dla senatorów Biereckiego i Romańczuka
06.06.2016

Portal BS.net.pl na prośbę Banku Spółdzielczego w Wisznicach opublikował podziękowanie dla senatora Grzegorza Biereckiego oraz senatora Romańczuka za pomaganie w obniżeniu kapitału potrzebnego do założenia  banku apeksowego w zrzeszeniu zintegrowanym

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 190 - 216 z 2661
designed by www.madeyourweb.com