Menu Content/Inhalt
Bank Spółdzielczy w Limanowej wyróżniony w Rankingu Firm Odpowiedzialnych Społecznie
01.04.2016

ImageProjekt Banku Spółdzielczego w Limanowej pt:”Wsparcie Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej” został uznany w rankingu „Odpowiadam Polsce – Ranking Firm Odpowiedzialnych Społecznie” „Gazety Bankowej” i portalu „wGospodarce.pl” za jeden z najciekawszych w kategorii KULTURA i znalazł się w elitarnym gronie Finalistów tegorocznej edycji Rankingu.

Czytaj całość…
 
Marek Piekarczyk akustycznie
01.04.2016

ImageW piątek 1 kwietnia 2016 roku o godz.19.00, w sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12, na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży wystąpi zespół -Marek Piekarczyk Akustycznie. Hexa Bank Spółdzielczy został sponsorem tego wydarzenia.

Czytaj całość…
 
Zebranie Przedstawicieli Nadsańskiego Banku Spółdzielczego
31.03.2016

ImageW dniu 30 marca 2016 roku, w Centrali Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli, odbyło się Zebranie Przedstawicieli, które podsumowało wyniki działalności Banku za 2015 rok.

Czytaj całość…
 
Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej dla dzieci
30.03.2016

ImageBank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej wprowadza kąciki dla dzieci we wszystkich Oddziałach. Kolejną placówką przygotowaną do wizyty najmłodszych jest Oddział Banku w Broku przy ul. Dąbrowskiego 30.

Czytaj całość…
 
Seminarium Jak być liderem zmian
29.03.2016

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o. wraz z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Poznaniu zaprasza na jednodniowe seminarium „Jak być liderem zmian”.

Czytaj całość…
 
Banki spółdzielcze wobec wyzwań współczesnego rynku
29.03.2016

To tytuł konferencji, która odbędzie się w dniu 14 czerwca br. w Radomiu. Jej organizatorem jest Katedra Polityki Ekonomicznej i Bankowości UTH w Radomiu, Katedra Bankowości i Finansów KUL Jana Pawła II w Lublinie we współpracy z Południowo-Mazowieckim Bankiem Spółdzielczym w Jedlińsku.

Czytaj całość…
 
KNF chce wzmocnić kontrolę zarządów banków spółdzielczych
29.03.2016

"Nam zależy na tym, żeby nie było sytuacji, że do godz. 16 jest się pracownikiem banku, a później w radzie nadzorczej kontroluje się prezesa. Proponowaliśmy wprowadzenie kadencyjności w zarządach, co wzmocniłoby nadzór właścicielski członków spółdzielni. A jeśli nie kadencyjność, to przynajmniej wprowadzenie możliwości odwoływania zarządu przez KNF", powiedział przewodniczący KNF Andrzej Jakubiak w Dziennik.pl.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 244 - 270 z 2678
designed by www.madeyourweb.com