Menu Content/Inhalt
KDBS Bank przyjazny dla osób niesłyszących
10.03.2017
Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy poszerzył swoją ofertę o kolejną usługę. Bank chce być pomocny dla jak największej liczby Klientów w regionie, dlatego uruchomił nowoczesny kanał komunikacji dla osób niesłyszących.
Czytaj całość…
 
Radość spod kapelusza
03.03.2017
ImageW najbliższą sobotę 4 marca XI Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza”.
Hanka Bielicka jest jak wzorzec z Sevres łomżynianka - wygadana, przebojowa, nietuzinkowa.
Czytaj całość…
 
KNF zgodził się na łączenie banków spółdzielczych
02.03.2017
KNF na posiedzeniu w dniu 28.02.2017  jednogłośnie zezwoliła na połączenie Krakowskiego Banku Spółdzielczego (jako
banku przejmującego) z Bankiem Spółdzielczym w Praszcze oraz z Bankiem Spółdzielczym w Mierzęcicach (jako bankami przejmowanymi).

Czytaj całość…
 
Reportaż o bankach spółdzielczych
28.02.2017
Działają dla lokalnych społeczności i są blisko swoich klientów - mowa o bankach spółdzielczych, które istnieją w Polsce już od 150 lat. By przyjrzeć się jak działają ekipa regionalne telewizji  odwiedził trzy z nich na Lubelszczyźnie. i oraz przedstawicielami samorządów.
 
Czytaj całość…
 
Wywiad z Marianem Fitą - Prezesem RBS w Lututowie
24.02.2017
Wielu z nas szukając oferty kredytowej czy pożyczki szuka informacji w dużych bankach omijając lokalne placówki banków spółdzielczych. To błąd, bo te „małe, lokalne” placówki oferują dokładnie takie same usługi jak wielcy gracze, ale mają tę przewagę, że są na miejscu, zawsze „pod ręką” i często są bardziej elastyczne w dostosowaniu oferty do potrzeb klienta.
Czytaj całość…
 
Banki spółdzielcze rozwijają mały i średni biznes
23.02.2017
Dzięki bankom spółdzielczym powstaje więcej małych i średnich firm. Jest odwrotnie, jeśli na lokalnym rynku dominują banki należące do zagranicznych inwestorów. Wtedy przedsiębiorczość słabnie. Tak wynika z badań uczonych z Polski, Stanów Zjednoczonych i Francji.
Czytaj całość…
 
Nowa strefa obsługi klienta 24/7 z wpłatomatem otwarta w Wieluniu
16.02.2017

Wpłaty bezpośrednio na rachunek, kantor wymiany waluty, wypłaty nominałów, biometria (Palm Vein) to tylko niektóre z funkcjonalności jakie od 2 lutego 2017 roku są dostępne w nowej strefie klienta 24h/7 Rejonowego Banku Spóldzielczego w Lututowie, w oddziale w Wieluniu.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 82 - 108 z 2661
designed by www.madeyourweb.com