Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow III Zarządz. Należn.
Do Euro 2012 będziemy dokładali latami Drukuj
26.02.2010

"Organizacja Euro 2012 jawiła się jako szansa na skok cywilizacyjny Polski i Warszawy. Ale z wielkich planów zostaje już tylko to, co niezbędne, by zorganizować mistrzostwa. Po nich pozostanie problem - Stadion Narodowy za 1,6 mld zł. Na jego utrzymanie Polacy będą łożyć kilkadziesiąt milionów złotych rocznie", czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Czytaj całość…
 
Łączne zadłużenie Polaków wynosi 325,6 mld zł Drukuj
29.12.2008
Image"Trzeba monitorować sytuacji kredytobiorców nie tylko w trakcie udzielania kredytów, ale również w czasie ich spłaty. Nie wiemy, jak w Polsce  zachowają się kredytobiorcy w ciągu 30 lat spłat, bo z tak długimi kredytami nie mieliśmy do czynienia", powiedział Krzysztof Matela, Prezes  Zarządu EGB Investments SA na III Kongresie Zarządzania Należnościami.
Czytaj całość…
 
Polska wobec globalnego kryzysu Drukuj
29.12.2008
Image"Samorządy powinny wspierać lokalny biznes, korzystać z usług banków spółdzielczych, pomagać innym spółdzielniom i nie wydawać pozwoleń na budowę dużych sklepów, szczególnie zagranicznych", powiedział Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Bankowości Spółdzielczej, na III Konresie Zarządzania Należnościami.
Czytaj całość…
 
Udany III Kongres Zarządzania Należnościami Drukuj
27.12.2008
ImageW III Kongresie Zarządzania Należnościami, który odbył się 19 grudnia 2008 r. w Warszawie, wzięło udział 40 przedstawicieli firm, spółdzielni  i banków spółdzielczych. Gość specjalny, prof. Grzegorz W. Kołodko, opowiedział,  jak „wędrujący świat” może wyjść z kryzysu.
Czytaj całość…
 
Portal HRK.PL patronem medialnym III KZN Drukuj
05.12.2008
ImagePortal  HRK.PL został patronem medialnym III Kongresu Zarządzania Należnościami. W portalu zarejestrowanych jest ponad 250 tys. użytkowników oraz 100 tys.  CV w bazie kandydatów. Codziennie publikowanych jest w nim ponad 2 tys. ofert pracy.
Czytaj całość…
 
Program III Kongresu Zarządzania Należnościami Drukuj
14.11.2008
ImageZapraszamy na III Kongres Zarządzania Należnościami, która odbędzie się 19 grudnia 2008 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjno-Kongresowym Fundacji "Polska - Wiek XXI" przy ul. Bobrowieckiej 9. Jego temat: „Relacje między bankami a biznesem w dobie kryzysu gospodarczego”.
Czytaj całość…
 
designed by www.madeyourweb.com