Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Sektor SKOK
SKOK-i nie rezygnują z wejścia na giełdę
04.02.2008
ImageGiełdowy debiut Towarzystwa Finansowego SKOK może nastąpić nawet w marcu 2008 r. Dokładny termin zależy od zgody KNF i poprawy sytuacji na giełdzie - informuje "Gazeta Prawna". Pozyskane środki mają być przeznaczone na budowę sieci bankomatów.
Czytaj całość…
 
Od bractwa do unii
01.12.2007

ImageGdy po 1989 roku odbudowywano ideę kas oszczędnościowo-kredytowych, padały pytania: dlaczego spółdzielnie? Pokolenie ludzi w średnim wieku nie miało świadomości, że kasy odwołują się do idei przedwojennych. Jedną z najnowcześnieszych - SKOK im. Kopernika -kieruje Antoni Stadnicki (na zdjęciu).

Czytaj całość…
 
GINB blokuje bank SKOK-ów
24.11.2007
Generalny Inspektorat Nadzoru Bankowego ma poważne wątpliwości, czy SKOK-i powinny dostać zgodę na utworzenie banku. W poufnej analizie, do której dotarliśmy, GINB powtarza wiele informacji z publikacji "Gazety" na temat SKOK-ów.
Czytaj całość…
 
Kredyt Farmerski w SKOK Stefczyka
02.08.2007
ImageSKOK Stefczyka, dowodzony przez Andrzeja Sosnowskiego, wprowadził do swojej oferty nową propozycję, skierowaną specjalnie do rolników. Kredyt Farmerski to prawdziwa nowość w Kasie i dostępny jest już od lipca 2007 r.  Udzielany jest on pod zastaw umowy kontrakcyjnej, zabezpieczeniem kredytu jest umowa, która umożliwia otrzymanie pieniędzy bez poręczyciela.
Czytaj całość…
 
SKOK Stefczyka mocniej wchodzi na rynek pożyczek konsolidacyjnych
27.07.2007

Image SKOK-i ze swoją skuteczną strategią ekspansji, mogą stać się realną konkurencją już nie tylko w segmencie klientów drugorzędnych, ale i pierwszorzędnych. Dość jednak powiedzieć, że same banki liczą na rozwój przede wszystkim w segmencie consumer finance. Właśnie w tym, który kiedyś zostawiły SKOK-om.

Czytaj całość…
 
Spółdzielnia na procesorach
26.07.2007
ImageSKOK Kopernika, kierowana przez Antoniego Stadnickiego, sukces zawdzięcza dynamicznej rozbudowie sieci oddziałów i agencji, efektywnemu marketingowi i sprawnemu zarządzaniu z wykorzystaniem wyrafinowanych programów informatycznych i baz danych.
Czytaj całość…
 
Chcielibyśmy, by nasze placówki znajdowały się na każdym rogu ulicy
25.07.2007
"The Wall Street Journal Polska" rozmawia z Grzegorzem Biereckim, prezesem Kasy Krajowej SKOK, który narzeka na medialne ataki ze strony banków komercyjnych i spółdzielczych i wprowadza opinie publiczną w błąd, że "SKOK-i stały się pierwszą instytucją finansową pod względem liczby placówek".
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast. » koniec »»

Pozycje :: 136 - 156 z 156
designed by www.madeyourweb.com