Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Najpiękniejszy arrow Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy
Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy Drukuj
16.08.2008
ImageOd czerwca 2007 r. Instytut Bankowości Spółdzielczej prowadzi Konkursu „Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy”, w którym zwycięzcy otrzymują statuetki, dyplomy i inne nagrody rzeczowe. Jego pomysłodawcą jest Katarzyna Kasztelan – Przybylska, dyrektor bancassurance Grupy Concordia.

Grupa Concordia ufundowała nagrodę główną. Jest nią ubezpieczenie siedziby banku od ognia i innych zdarzeń losowych oraz udzielenie 10 proc. zniżki na pozostałe ubezpieczenia majątku.


Zaś Instytut Bankowości Spółdzielczej ufunduje nagrody w postaci przesympatycznych skarbonek odlanych z brązu.

Image

Image


Wyboru zwycięzców dokonuje Kapituła Konkursu „Najpiękniejszy  Bank Spółdzielczy”. Jej przewodniczącego powołuje i odwołuje dyrektor Instytutu Bankowości Spółdzielczej. Lista członków kapituły publikowana jest na stronie www.ibs.edu.pl.


Uczestnictwo w Konkursie „Najpiękniejszy  Bank Spółdzielczy” jest bezpłatne. Termin nadsyłania zgłoszeń do pierwszej edycji  konkursu wraz ze zdjęciami budynków i wnętrze upływa  15 września 2008 r.

W konkursie mogą wziąć udział budynki i wnętrza oddane do użytku do 31 sierpnia 2008 r.  W kolejnej edycji konkursu będą mogły brać tylko nowe budynki i wnętrza oddane do użytku w okresie od 31 sierpnia 2008 r. do 31 sierpnia 2009 r.


Do końca lipca 2008 r. do konkursu zgłosiło się 36 banków spółdzielczych, ale tylko 15 przesłało zdjęcia, na podstawie których jury dokona wyboru. Część zdjęć publikujemy obok, więcej można zobaczyć na stronie www.ibs.edu.pl w dziale „Najpiękniejszy BS”.


Zgłoszenia i zdjęcia można jeszcze przesyłać zwykłą pocztą pod adres Instytutu Bankowości Spółdzielczej, Al. Piłsudskiego 37, 05-270 Warszaw-Marki lub droga mailową: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Budynki i wnętrza mogą zgłaszać do konkursu również podmioty współpracujące z sektorem banków spółdzielczych i członkowie Kapituły Konkursu.


Wyniki Konkursu „Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy” zostaną ogłoszone na Ogólnopolskiej Konferencji Gepardów Biznesu w Warszawie 1 października 2008 r. oraz w kwartalniku „Europejski Bank Spółdzielczy”, Magazynie Przedsiębiorców i Menedżerów „Gepardy Biznesu”, serwisach internetowych: „GepardyBiznesu.pl” i „Ibs.edu.pl”.

Michał Żabiński

 Kategorie Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy

1. Najpiękniejszy Budynek Siedziby Banku Spółdzielczego
2. Najpiękniejsze Wnętrze Siedziby Banku Spółdzielczego
3. Najpiękniejszy Budynek Placówki Banku Spółdzielczego
4. Najpiękniejsze Wnętrze Placówki Banku Spółdzielczego

Banki, które przesłały zdjęcia na Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy

1. Bank Spółdzielczy w Sztumie
2. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku
3. Bank Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu
4. Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli
5. Spółdzielczy Bank Rozwoju w Szepietowie
6. Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie
7. Bank Spółdzielczy w Tworogu
8. Bank Spółdzielczy w Skoczowie
9. Gospodarczy Bank Spółdzielczy Międzyrzecz
10. Bank Spółdzielczy w Iłży
11. Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12. Bank Spółdzielczy w Witkowie
13. Bank Spółdzielczy w Malborku 
14. Powiślański  Bank Spółdzielczy w Kwidzynie
15. Bank Spółdzielczy w Pszczynie
16. Bank Spółdzielczy w Miedźnej

 
designed by www.madeyourweb.com