Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow II Bankow. Spółdz. arrow Billbank.pl - panujesz nad rachunkami
Billbank.pl - panujesz nad rachunkami Drukuj
12.11.2008
ImageSerwis billbank.pl umożliwia wystawcom faktur i rachunków doręczanie ich do klientów drogą elektroniczną. Klientom pomaga zarządzać otrzymanymi rachunkami (m.in. przypomina o terminach płatności). Bankom zaś daje dodatkowe narzędzie przyciągające klientów.

 

Billbank sp. z o.o. jest niezależnym operatorem usługi EBPP (Electronic Bill Presentment and Payment) o nazwie billbank.pl. Serwis billbank.pl umożliwia wystawcom faktur i rachunków doręczanie ich do klientów drogą elektroniczną, a klientom daje wiele mechanizmów pozwalających łatwiej zarządzać otrzymanymi rachunkami i wygodniej je opłacać.

Image


Spółka jako operator usługi została utworzona w 2007 roku po wielomiesięcznych przygotowaniach i testach systemu informatycznego stanowiącego podstawę internetowej usługi billbank.pl.


Naszą misją jest dostarczanie nowatorskich, ale prostych, przyjaznych i ekologicznych rozwiązań, dzięki którym każdy użytkownik łatwo zapanuje nad swoimi wydatkami, a nasi Klienci, wystawcy faktur i rachunków, będą mogli obniżyć koszty związane z obsługą rozrachunków finansowych.


Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów z zakresu wytwarzania systemów informatycznych, co pozwala na dynamiczny rozwój systemu billbank.pl oraz na elastyczne dostosowywanie rozwiązań do zmieniającego się rynku i specyficznych wymagań klientów.
Stawiamy na innowacyjność i jakość rozwiązań m.in. poprzez zastosowanie w naszych systemach nowoczesnych technologii informatycznych. Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa danych, rygorystycznie przestrzegając zaleceń i norm obowiązujących w bankowości elektronicznej.


Jesteśmy w trakcie nawiązywania współpracy z szeregiem przedsiębiorstw, szczególnie dostawców usług masowych w branży energetycznej, telekomunikacyjnej i mieszkaniowej, które zamierzają zastosować platformę billbank.pl do nowoczesnej i przede wszystkim taniej formy komunikacji ze swoimi klientami. 


Nawiążemy współpracę z każdym bankiem, któremu zależy, aby jego klienci mogli skorzystać z nowoczesnej formy zarządzania i opłacania rachunków.

BILLBANK sp. z o.o.
ul. Morska 168
81-225 Gdynia
tel.: 058 711 12 48
fax: 058 660 00 79
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.billbank.pl

 

BILLBANK sp. z o.o. była sponsorem II Ogólnopolskiej Konferencji Banków Spółdzielczych

 
designed by www.madeyourweb.com