Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Fundusze arrow BS w Cieszynie oferuje produkty dwóch TFI
BS w Cieszynie oferuje produkty dwóch TFI Drukuj
23.03.2007

Bank Spółdzielczy w Cieszynie  sprzedaje jednostki uczestnictwa dwóch towarzystw funduszy inwestycyjnych.

Bank Spółdzielczy w Cieszynie ma  w swojej ofercie usług bankowych produkty rynku pieniężnego w postaci funduszy inwestycyjnych proponowanych przez: UNION INVESTMENT TFI SA  oraz  SEB TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SA

UNION INVESTMENT TFI SA 

Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zajmuje się tworzeniem funduszy inwestycyjnych i zarządzaniem nimi w Polsce. Firma jest częścią Grupy Union Investment.Właścicielem 70% akcji jest Union Asset Management Holding AG z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, a 30% - Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. W Polsce - początkowo jako Korona TFI S.A. są obecni od 1995 r. Powstali jako drugie w kolejności towarzystwo funduszy inwestycyjnych na polskim rynku. Z połączenia Korony TFI i Grupy Union Investment w 2000 r. powstało Union Investment TFI SA. Dzięki temu dotychczasowi i potencjalni klienci zyskali przede wszystkim dostęp do funduszy zagranicznych. Każdego roku starają się osiągać i utrzymywać ponadprzeciętne wyniki wszystkich dostępnych funduszy.

SEB TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SA

SEB jest jedną z największych grup finansowych na świecie, obecną na globalnych rynkach już od 150 lat. Obecnie SEB jest wiodącym bankiem na rynku Skandynawskim, jak również posiada znaczącą pozycję w rejonie krajów nadbałtyckich. Prowadzi działalność w 20 krajach świata, zarządza aktywami o wartości przekraczającej 108 mld euro i zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.

źródło: www.bs.cieszyn.pl

 

 
designed by www.madeyourweb.com