Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Fundusze arrow Medal Europejski dla SEB TFI
Medal Europejski dla SEB TFI Drukuj
27.03.2007
W tegorocznej edycji uhonorowano fundusz SEB 3 Akcji FIO.

Już po raz czwarty laureatem Medalu Europejskiego za usługi zostało SEB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA.
26 marca 2007 r.  w Zamku Królewskim zostały wręczone Medale Europejskie, promujące ideę integracji europejskiej w środowisku przedsiębiorców. W plebiscycie wyróżniane są wyroby i usługi, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego. Medal Europejski dla SEB 3 to rzetelna rekomendacja funduszu, wystawiona przez najważniejszą instytucję zajmującą się integracją Polski z Unią Europejską - Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

SEB 3 Akcji FIO inwestuje przede wszystkim w akcje spółek giełdowych, co daje możliwość wysokich zysków w długim okresie czasu. Celem funduszu jest wzrost wartości jego aktywów w wyniku wzrostu wartości lokat. Fundusz realizuje ten cel inwestując powierzone środki głównie w akcje i inne instrumenty o zbliżonym ryzyku. W zależności od koniunktury na rynku i oceny ryzyka inwestycyjnego związanego z lokatami w akcje, pewną część środków fundusz może lokować w papiery dłużne.

Uwieńczeniem XIV edycji Medalu Europejskiego był zagrany w salach Pałacu Lubomirskich wieczorny koncert legendarnego Zespołu Reprezentacyjnego, w składzie Jarosław Gugała – Laureat Honorowego Medalu Europejskiego, Filip Łobodziński i Marek Wojtczak.

Medale Europejskie za usługi otrzymały już w ubiegłych latach fundusze SEB 5 Obligacji Skarbowych, SEB1 Zrównoważonego Wzrostu FIO oraz SEB 2 Obligacji i Bonów Skarbowych FIO.
Źródło: http://www.prnews.pl

 
designed by www.madeyourweb.com