Menu Content/Inhalt
Witamy w serwisie arrow Fundusze arrow Porcelanowy konkurs" Union Investment
Porcelanowy konkurs" Union Investment Drukuj
29.02.2008
ImageOd 1 marca 2008 r. Union Investment TFI S.A zaprasza wszystkich pracowników Mazowieckiego Banku Regionalnego S.A. i zrzeszonych banków spółdzielczych dokonujących dystrybucji jednostek uczestnictwa funduszy zarządzanych przez Towarzystwo do wzięcia udziału w „Porcelanowym konkursie”.

 

Konkurs został zaplanowany na 6 miesięcy i będzie trwał do 31 sierpnia 2008 r. Wśród uczestników na koniec każdego miesiąca zostanie nagrodzonych 6 pracowników, którzy zebrali najwyższą wartość aktywów netto funduszy inwestycyjnych*.

Nazwa „Porcelanowy konkurs” nawiązuje do nagród rzeczowych jakie organizator przewidział dla zwycięzców. Są to:

porcelanowy czajniczek z filiżanką otrzyma pracownik, który zebrał najwyższą wartość aktywów netto funduszy inwestycyjnych,

porcelanowe kubki otrzyma 5 kolejnych pracowników, którzy zebrali najwyższą wartość aktywów netto funduszy inwestycyjnych.

- Wybraliśmy taką formę nagrody ponieważ dobrze wiemy, że praca w banku nie jest łatwa. Duża odpowiedzialność i potrzeba ogromnego skupienia to codzienność – mówi Waldemar Wróbel, dyrektor ds. bankowości spółdzielczej Union Investment TFI SA. – Chcielibyśmy w ten sposób uprzyjemnić pracownikom chociaż przerwę, podczas której mogliby chwilę odpocząć przy kawie w pięknej filiżance. Zachęcamy więc wszystkich do wzięcia udziału w konkursie – dodaje.

W sumie podczas trwania konkursu do wygrania jest 6 zestawów czajniczków z filiżanką oraz 30 kubków. Dzięki odpowiednio realizowanej sprzedaży najlepsi będą mogli zebrać nawet cały porcelanowy serwis.

*) Przez przyrost aktywów netto rozumie się łączną kwotę wpłat za którą dokonano nabyć jednostek uczestnictwa Funduszy pomniejszoną o łączną kwotę za którą dokonano odkupień w okresie trwania danej edycji konkursu. Przy czym Prawo do ubiegania się o nagrodę mają Pracownicy, którzy zebrali w czasie trwania danej edycji konkursu minimum 8 000 aktywów netto funduszy inwestycyjnych. Pełny regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Union Investment TFI SA. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem infolinii: 0-801 144 144 
 
źródło: www.portalbs.pl

 

 
designed by www.madeyourweb.com